VIDEÓ: DOKUMENTÁLTA AZ ELPUSZTULT MÉHEK EREDMÉNYEIT AZ 5G-TORNYOK KÖRÜL KALIFORNIÁBAN
KÉP-JÓVÁÍRÁSOK: LIAM HIRST-GRAVES / EYEEM .
2019. AUGUSZTUS 2.
Egy kaliforniai férfi dokumentált halott méhek sokaságát találták két celluláris torony között.
A múlt hónapban megjelent videóban a férfi számos, a földön meghalt hazugságban fekvő kis mézelő méhet filmez Sierra Madrében, miközben a két torony között áll, és úgy véli, hogy halálos 5G sugárzást bocsát ki.
"Érdekesnek találom, hogy itt vannak ezek a dolgok, és még azt sem tudják, hogy biztonságban vannak-e az emberek számára" - mondja a férfi -, de elmondhatom, hogy nem feltétlenül biztonságosak a környezetre, mert az itt méheket méhekkel. "
Egy ponton azt is látja, hogy egy méh a földre esik.
A forgatott ember azt mondja, hogy már többször ott volt, és észrevette a halott méheket, de ez volt az első alkalom, amikor észrevette, hogy a méhek csak a két torony közötti területen haltak meg.
Az a személy, aki azt állította, hogy a YouTube szakértője, kijavította a forgatót, mondván, hogy a torony egy 4G torony, amely „5G képességekkel rendelkezik”, és elmagyarázta, mi okozhatta a megmagyarázhatatlan méhek halálát, hozzátéve, hogy „Ez a méhgyilkossági jelenség évek óta az iparban. ”
"Minden toronymászó igazolhatja, hogy a méhek" részegnek "válnak a tornyokból érkező rf (rádiófrekvenciás) jelnél, amelyek csaliként viselkednek" - írta a YouTube felhasználó, Tyler Vanover.
"Az erősen koncentrált 4 g-os aktivitás, mint például a videóban bemutatott hely, sok frekvenciát képes összegyűjteni, és mivel ez olyan alacsony a talajhoz, nagyon veszélyesvé válik az alacsony repülésű rovarok számára."
www.infowars.com/video-man-films-scores-of-dead-bees-around-5g-towers-in-california/
Ezek a tornyok konkrétan még "csak" 4G tornyok, de már 5G kapacitással és lehetőséggel. Már több százezer tiltakozó szerint ekkora mennyiségű elektromágneses sugárzás emberre és állatra egyaránt veszélyes!
Arthur Firstenberg szerző, kutató és a környezetből érkező rádiófrekvenciás kitettség korlátozásának szószólója már 2002-ben elmagyarázta az 5G sugárzás mibenlétét.
Amikor egy normál elektromágneses mező belép a testbe, a töltések és az áram mozgását okozzák.
De amikor rendkívül rövid elektromágneses impulzusok lépnek be a testbe (5G), valami más történik: a mozgó töltések önmagukban kis antennákká válnak, amelyek az elektromágneses mezőt újra kisugározzák és mélyebben behatolnak a testbe. Ezeket a sugárzott hullámokat Brillouin prekurzoroknak nevezik.
Akkor válnak jelentőssé, ha a hullámok teljesítménye vagy fázisa elég gyorsan változik.
Az 5G valószínűleg mindkét követelményt kielégíti. Ez azt jelenti, hogy az az indok, hogy ezek a milliméteres hullámok túl rövidek ahhoz, hogy túlságosan behatoljanak a testbe, nem igaz."